Szkoła do hymnu

W tym roku po raz kolejny nasze przedszkole włączyło się w ogólnopolską akcję MEiN “Szkoła do hymnu”. 10 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 dzieci z wszystkich grup wraz z panią dyrektor i nauczycielkami uroczyście odśpiewaliśmy “Mazurka Dąbrowskiego”.   Celem akcji jest zachęcenie dzieci do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych.

Szkoła do hymnu

Grupa dzieci wraz z paniami stoją na holu przedszkolnym. wszyscy są ubrani na galowo

Szkoła do hymnu

Grupa dzieci wraz z paniami stoją na holu przedszkolnym. Wszyscy ubrani na galowo