Publiczne Przedszkole nr 15 w Pile

Informacja o grupach w roku szkolnym 2021/2022

 

Szanowni Rodzice,

dokonaliśmy podziału dzieci na grupy na przyszły rok szkolny. Po uwzględnieniu danych wynikających z rekrutacji dzieci na nowy rok szkolny, stan obecnie funkcjonujących grup w niektórych przypadkach zostanie zmieniony. O tym, że nie zawsze uda się utrzymać taką samą grupę informowałam Państwa na poprzednich zebraniach organizacyjnych. Wspólnie z wychowawcami dołożyliśmy starań, aby przyjąć możliwie najkorzystniejsze rozwiązania. Z doświadczenia wiemy, że dzieci szybko odnajdują się w nowych grupach i nie sprawia im ten fakt większych kłopotów. Mam nadzieję, że przyjęte rozwiązania spotkają się z Państwa zrozumieniem.

Z poważaniem

Izabella Narloch

dyrektor przedszkola

 

Skip to content